حقوق بازنشستگان| حقوق بازنشستگان خرداد| افزایش حقوق بازنشستگان

واریز معوقه حقوق بازنشستگان تا 7 تیر | بازنشستگان چقدر حقوق معوقه می گیرند؟

از صبح شنبه مابه التفاوت حقوق فروردین ماه بازنشستگان به حساب آنها واریز خواهد شد.
1403/04/03 14:30
کد خبر: 2857
واریز معوقه حقوق بازنشستگان تا 7 تیر | بازنشستگان چقدر حقوق معوقه می گیرند؟

حقوق بازنشستگان هر ساله با افزایش مواجه می شود که این افزایش حقوق در سال جاری بین 20 تا 36 درصد بوده است. این در حالی است که بازنشستگان طی سال های اخیر همواره نسبت به میزان افزایش حقوق بازنشستگان گلایه مند بوده اند. همچنین بازنشستگان امیدوارند طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان اجرا شود. با اجرای طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان، میزان دریافتی بازنشستگان به طرز قابل توجهی افزایش پیدا خواهد کرد. 

سازمان تأمین اجتماعی اعلام کرد: پیرو اطلاع قبلی پیرامون زمان پرداخت مابه‌التفاوت حقوق فروردین ماه مستمری‌بگیران عزیز این سازمان، به اطلاع می‌رساند فرایند پرداخت حقوق خردادماه مطابق زمان‌بندی قبلی به صورت کامل انجام شده و مطابق اعلام قبلی از شنبه آینده، فرایند پرداخت مابه‌التفاوت فروردین‌ماه، مطابق لیست اعلامی و بر اساس حروف الفبا انجام می‌شود.

مطابق این گزارش افزایش سالیانه حقوق مستمری‌بگیران معزز این سازمان مطابق روال هر ساله، پس از تعیین و تصویب میزان افزایش سالیانه از سوی هیأت محترم وزیران و ابلاغ مصوبه مربوطه اجرایی شده است.

پیش از این حقوق اردیبهشت‌ماه و خردادماه مستمری‌بگیران سازمان تامین‌اجتماعی، مطابق با افزایش سالانه پرداخت و مقرر شده بود مابه‌التفاوت فروردین‌ماه بلافاصله پس از اتمام فرایند پرداخت حقوق خردادماه به حساب مستمری‌بگیران معزز سازمان واریز شود.
کپی لینک کوتاه خبر: https://tarfandbaaz.org/d/3gqyd4
منبع خبر: تجارت نیوز

پربیننده ترین
اخبار داغ